Rondeau Apartamento
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Rondeau Apartamento Κόρδοβα 37 τ.μ. Βρίσκεται 17 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Sarmiento και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Mitre, ο οποίος είναι σε απόσταση 1 χλμ. Το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi, καθώς και χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.
Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από το Πέρασμα του Καλού Ποιμένα. Καθολικό πανεπιστήμιο της Κόρδοβα, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 850 μέτρα από το κατάλυμα. Museo Municipal Genaro Pérez βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια.
Το Rondeau Apartamento διαθέτει μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν πετσέτες.
Υπάρχει κουζίνα με ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο, στην οποία οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Peron 72 βρίσκεται σε 800 μέτρα από σας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- το Πάρκο Sarmiento550 μ.
- το Πολιτιστικό Κέντρο El Centro Cultural Córdoba450 μ.
- Museo Municipal Genaro Pérez1,1 χλμ.
- το Πέρασμα του Καλού Ποιμένα150 μ.
- το Επαρχιακό Μουσείο Καλών Τεχνών Emilio E. Carrafa550 μ.
- Iglesia de San Roque1,9 χλμ.
- το Εμπορικό Κέντρο Patio Olmos750 μ.
- Frutas y Verduras2,2 χλμ.
- ο Καθεδρικός Ναός750 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella16 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Bus Terminal700 μ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Rondeau Apartamento;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Rondeau Apartamento στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Rondeau Apartamento;
Η τιμή κράτησης στο το Rondeau Apartamento αποτελεί 45$. - ❓
Στο το Rondeau Apartamento έχει πάρκινγκ;
Το το Rondeau Apartamento παρέχει χώρος στάθμευσης.